Dziś jest środa 8 grudnia 2021 roku Imieniny: Maria

Klub Komputerowy dla seniorów: ciekawe strony www

Uczestnicy Klubu Komputerowego dla Seniorów na kolejnym spotkaniu w Filii biblioteki poznawali ciekawe i przydatne w codziennym życiu adresy stron internetowych. Prowadzący zademonstrowali korzystanie z witryn umożliwiających wyszukiwanie połączeń autobusowej komunikacji miejskiej i kolejowej wszystkich przewoźników w Polsce. Klubowicze dowiedzieli się o możliwości porównania cen poszukiwanych towarów, zajrzeli do wirtualnych aptek i sprawdzili na stronie znanylekarz.pl jaką opinię wystawili lekarzom z Dzierżoniowa ich pacjenci. Na zakończenie dowiedzieli się jak duże znaczenie ma posiadanie dobrego programu antywirusowego, który chroni komputery przed zawirusowaniem. Następne warsztaty komputerowe dla zaawansowanych już za miesiąc 30.04.2015r.

KLUB_KS_3.jpg