Dziś jest środa 19 stycznia 2022 roku Imieniny: Marta, Mariusz

O finansach w bibliotece

images/dkucharska/IMG_0011mWykluczenie finansowe, poza czynnikami demograficznymi jest także spowodowane czynnikami psychologicznymi, do których należy brak zaufania do instytucji finansowych, w tym do banków, oraz obawa przed nowymi technologiami. Dlatego w bibliotece - Filii przy ul. Sikorskiego 2 rozpoczęła się  pierwsza edycja kursu     „O finansach w bibliotece”. Kurs prowadzony jest przy użyciu specjalnie do tego przygotowanej platformy internetowej. Moduł „Bank przez Internet” uczy jakie usługi oferuje bank, jak założyć konto internetowe, jak robić przelewy internetowe.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny  z Filią. Następna edycja przewidziana jest na luty 2015 r.