Dziś jest poniedziałek 29 listopada 2021 roku Imieniny: Fryderyk

Działalność Koła w roczniku "Bibliotheca Bielaviana 2013"

23. października w Dolnośląskim Inkubatorze Art-Przedsiębiorczości w Bielawie odbyła się uroczystość promująca rocznik miejski „Bibliotheca Bielaviana 2013”. W publikacji tej znajduje się wiele artykułów związanych z życiem społeczno- kulturalnym Bielawian, ale również znalazł się tam opis działalności Koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Ziemi Dzierżoniowskiej w 2013 roku.

Rocznik wydany został przez Miejską Bibliotekę Publiczną i wrocławskie wydawnictwo Atut. Recenzentem rocznika był prof. Stanisław Sławomir Nicieja, redaktorem naczelnym dr Rafał Brzeziński, a zespół redakcyjny tworzyli: Jan Gładysz, Barbara Lesiewicz, dr Bartłomiej Perlak, Jadwiga Stępień, Urszula Ubych, prof. Ryszard Waksmund, korektę robiły: Jadwiga Stępień, Urszula Ubych i Anna Węclewska, skład i łamanie Anna Węclewska.

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie