Dziś jest piątek 28 stycznia 2022 roku Imieniny: Walery, Karol

Spotkanie członków Koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Ziemi Dzierżoniowskiej.

Ostatnie przed wakacjami spotkanie członków Koła odbyło się 20. czerwca.  W letniej atmosferze bibliotekarze wraz z Panią Dyrektor Jadwigą Horanin złożyli gratulacje Annie Siedziako za zdobycie tytułu Bibliotekarza Roku 2012 Oddziału Wałbrzyskiego. W tym dniu świętowano również jubileusz 25-lecia pracy Danuty Wakulik. Następnie przewodnicząca Koła rozdała nowe legitymacje członkowskie, przekazała również informacje o ulgach i bonusach w roku 2013. Każdy członek SBP ma prawo do korzystania z ulg, jeśli posiada ważną legitymację.
Kolejnym punktem spotkania była krótka relacja z wycieczki integracyjnej w Góry Żytawskie oraz zaplanowanie kolejnych wyjazdów między innymi do Katowic i Oświęcimia (wrzesień 2013r.) oraz do Czech (maj 2014r.) Ustalono również, że 12 września 2013 r. odbędzie się konferencja „Przyroda w literaturze” połączona z Rajdem Bibliotekarzy Niemcza Wojsławice.