Dziś jest Niedziela 27 listopada 2022 roku Imieniny: Franciszek

,,Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa "

II Ogólnopolska dyskusja o książce Haruki Marakamiego ,,Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa " w Ostroszowicach.

Instytut Książki w Warszawie zaprosił Dyskusyjne Kluby Książki do udziału w II Ogólnopolskiej Dyskusji Literackiej. Biblioteka w Ostroszowicach należy do tych szczęśliwców , którzy zakwalifikowali się do tego projektu.Jeden z najpopularniejszych japońskich autorów – Haruki Murakami,  wydał kolejną swoją powieść.  Polskie wydanie książki ,,Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa "ukazała się w tym roku jako pierwsza w Europie. Już niebawem będzie też w naszych rękach...

 

Tę książkę należy przeczytać, podyskutować o niej i koniecznie ją zrecenzować. To , idealne zadanie dla Dyskusyjnego Klubu Książki. Naszym zadaniem jest przeczytanie książki Haruki Murakamiegol w terminie od 14 do 28 listopada. Następnie 28 listopada 2013 roku o godz. 18.00, dokładnie tego dnia i dokładnie o tej godzinie, członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki spotkają się, aby porozmawiać o tej lekturze. Przebieg spotkania, zaproszeni goście i efekty specjalne – to na razie nasza tajemnica.

Maria Kirkiewicz

moderator DKK w Ostroszowicach

 

 

 

copyright: www.mbp.dzierzoniow.pl | 2012 All rights reserved