Dziś jest Niedziela 27 listopada 2022 roku Imieniny: Franciszek

Biblioteka w Ostroszowicach jest w gronie szczęśliwych...

 

 

 

 

 

 

 

Biblioteka w Ostroszowicach jest w gronie szczęśliwych...

 

 

 

 

Czytaj więcej: Biblioteka w Ostroszowicach jest w gronie szczęśliwych...

Dofinansowanie dla biblioteki w Łagiewnikach

„Czytanie łączy pokolenia”

Hasłem Tygodnia Bibliotek 2014 jest „Czytanie łączy pokolenia”

Po raz jedenasty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja 2014 r., Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.Jak co roku organizujemy Konkurs na najlepszy plakat promujący Tydzień Bibliotek oraz Konkurs na najciekawszą inicjatywę, jedną szczególnie pomysłową akcję, która zostanie przeprowadzona przez bibliotekę w trakcie trwania TB 2014. Zapraszamy wszystkie biblioteki do aktywnego udziału. Szczegółowe informacje na temat regulaminu uczestnictwa w konkursach zamieszczać będziemy na tej stronie, gdzie można znaleźć również informacje o przebiegu poprzednich edycji programu….

Z bandżolką dookoła świata...

 

Rok Oskara Kolberga rozpoczęliśmy w naszej bibliotece spotkaniem z lokalnym pasjonatem muzyki ludowej Waldemarem Krzeskim. Z bandżolką dookoła świata...

 

Czytaj więcej: Z bandżolką dookoła świata...

Bezpłatne kursy językowe dla bibliotekarzy

Firma Funmedia, wraz z patronami honorowymi Ośrodkiem Rozwoju Edukacji oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kadry Kierowniczej Oświaty, ogłasza nabór do II edycji Narodowego Programu Rozwoju E-Learningu 2.0 - Narodowy 2.0. Celem programu jest upowszechnienie nowoczesnych multimediów edukacyjnych w systemie oświaty poprzez kształcenie językowe.

WIĘCEJ

copyright: www.mbp.dzierzoniow.pl | 2012 All rights reserved