Dziś jest piątek 21 stycznia 2022 roku Imieniny: Agnieszka, Jarosław

Idzie wiosna

Środowe spotkanie z książką „Idzie wiosna” 19.III.2015 – Biblioteka Publiczno-Szkolna w Piławie Dolnej gościła dzieci z piławskiego przedszkola, wraz z wychowawcą grupy Joanną Mrzygłód. Towarzyszyli nam również koledzy z III klasy Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej.

Tematem naszego spotkania była wiosna. Zuzia Złotnicka, Klaudia Ostrowska, Kamil Kasztelan, Dawid Stemplowski przygotowali i zaprezentowali nam teksty literackie o wiośnie. Usłyszeliśmy wiersze autorstwa : J. Kulmowej, S. Szuchowej, H. Zdzitowieckiej, A. Nosalskiego, D. Wawiłow.

Aby być sprawnym na wiosnę, w bibliotece pojawił się tor przeszkód, który sprawił frajdę młodszym jak i starszym dzieciom. Później zabraliśmy się do wspólnego malowania wiosennego, czarodziejskiego tulipana, równocześnie dzieci malowały zabawną kolorowankę. Dziękuję za wiosenne spotkanie. Zapraszam do biblioteki.

Wanda Kun