Dziś jest Niedziela 27 listopada 2022 roku Imieniny: Franciszek

Genialne warsztaty Komiksu i Ilustracji

 

 

Genialne warsztaty Komiksu i Ilustracji zachwyciły dzieci w Ostroszowicach...Jak narysować odgłosy, po co w komiksach są dymki, ile jest sposobów na przedstawienie dźwięków oraz jak samemu wykonać komiks w bardzo prosty sposób..tego wszystkiego dowiedziały się dzieci w Ostroszowicach podczas warsztatów prowadzonych przez Szymona Teluka.

 

 

To arcyciekawe spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w dniu 12 marca 2015 roku. Dzieci były zachwycone i miały mnóstwo pytań do prowadzącego. Mini komiksy utworzone przez dzieci pokazały twórcze zacięcie małych artystów. W drugiej części spotkania uczestnicy poznali zastosowanie proporcji podczas tworzenia komiksowych postaci. I znowu okazało się, że mamy samych wspaniałych twórców.

 

 

Bez kokieterii należy stwierdzić, iż te warsztaty pokazały przede wszystkim, że mamy utalentowane dzieci, które śmiało podejmują nowe wyzwania i są otwarte na odbiór sztuki z najwyższej półki...Warsztaty z Szymonem Telukiem to była znakomita okazja do poznania nowych sposobów rysowania, porozmawiania z uznanym artystą a także uzyskania autografu czy wspaniałego portretu dla Pani Iwony Cebulskiej

 

 

Serdeczne podziękowania przekazujemy Pani Blance Bobryk, Panu Szymonowi Telukowi, Pani Iwonie Cebulskiej, Panu Piotrowi Gołębiowskiemu oraz wszystkim uczestnikom. Panu Szymonowi Telukowi życzymy dalszych wspaniałych sukcesów.

Maria Kirkiewicz

 

 

 

 

copyright: www.mbp.dzierzoniow.pl | 2012 All rights reserved