Dziś jest piątek 21 stycznia 2022 roku Imieniny: Agnieszka, Jarosław

Szklany kolorowy świat

Dnia 04.03.2015 przy współpracy Biblioteki Publiczno-Szkolnej ze Szkołą Podstawową w Piławie Dolnej  odbył się wyjazd dzieci z klas I-III do zaprzyjaźnionego DOK, na wystawę pt. „Szklany kolorowy świat” w Galerii „Na Piętrze”. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowieści o szkle i obejrzały szklane, barwne eksponaty, które bardzo im się podobały.

W ten ciekawy świat szkła i witraży wprowadziła nas kustosz wystawy Teresa Walczak. Bardzo dziękujemy za interesujące, kolorowe zajęcia. Wrócimy na pewno na kolejne spotkanie z sztuką. Po obejrzeniu wystawy wybraliśmy się na spektakl teatralny „Cyrk Doktora Dolittle” według powieści autorstwa amerykańskiego pisarza Hugh’a Loftinga, który to spektakl  wystawiany był w kinie Zbyszek przez Teatr Animacji z Jeleniej Góry.