Dziś jest środa 19 stycznia 2022 roku Imieniny: Marta, Mariusz

„Choinka moich marzeń”.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Choinka moich marzeń”. Dnia 14.I.2015 r. w Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Piławie Dolnej, zostały podane wyniki, oraz wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego pt. „Choinka moich marzeń” w ramach realizacji cyklu – Świąteczne Impresje Biblioteczne. Dzieci otrzymały nagrody z rąk Dyrektora Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej imienia Kornela Makuszyńskiego, pani Małgorzaty Siwiec i Dyrektora Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów – Justyny Kaczorowskiej.

W przedziale wiekowym klas I-III nagrody otrzymują:

I miejsce: Aleksandra Nowak i Gabriela Czak.

II miejsce: Anna Juraszek i Miłosz Turek.

III miejsce: Maria Biernacka i Katarzyna Hajdamowicz.

Wyróżnienia przyznano dla: Leny Dydyny, Kewina Drzewieckiego, Kamila Kasztelana, Natalii Nalewki, Jessici Pieszczuch.

W przedziale wiekowym klas IV-VI nagrody otrzymują:

I miejsce: Andżelika Frygies i Justyna Podawca.

II miejsce: Natalia Grzesiak i Edyta Pindera.

III miejsce: Sabina Nowak i Karolina Hajdamowicz.

Wyróżnienia przyznano dla: Krzysztofa Kasztelana, Magdaleny Ślusarenko, Huberta Kuźmińskiego.

Gratulujemy laureatom. Wszystkim uczestnikom dziękuję za zaangażowanie w realizację konkursu.

Również dnia 14.I.2015r. – ogłosiliśmy wyniki i nagrodziliśmy dorosłego czytelnika za pasję czytelniczą i miłość do książek.

Tytuł: Czytelnik Roku 2014 otrzymał Pan Krzysztof Andrzejewski.List gratulacyjny wraz z upominkiem wręczyła pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów – Justyna Kaczorowska. W imieniu pana Krzysztofa wyróżnienie odebrała pani Ewa Andrzejewska. Gratulujemy. Życzymy dalszych satysfakcji intelektualnych.

Wanda Kun